somavedic

Po zapnutí Somavedicu som unavený a necítim sa dobre. Čo mám robiť?

Ideálne je nakúpiť balenú vodu (6 x 1,5 lit. neperlivej vody) a každé ráno o 6 hodine vypiť s citrónom 2 - 3 dcl, alebo hneď ako vstanete. Zbytok vody z jednej fľaše dopiť ešte v ten deň. Ideálne tiež bude balenú vodu umiestniť vedľa Somavedicu. Voda vyplaví z tela záťaže a celkový priebeh detoxikácie bude omnoho príjemnejší a účinnejší. Pozor na kávu, ktorá veľmi odvodňuje a je treba doplniť do telatrojnásobok objemu kávy vodou. Pokiaľ sa i po niekoľkých dňoch stav nezlepší, tak nás prosím kontaktujte.

Kam najlepšie umiestniť Somavedic? 

Ideálne miesto je v strede bytu, v prípade dvojpodlažného rodinného domu na prízemí. Niekedy Somavedic "sám povie", resp. človek intuitívne vycíti, kde ho umiestniť. Nie je odporúčané, prístroj dávať pod posteľ alebo do vzdialenosti menej ako jeden meter od nej.

Mal by byť Somavedic stále zapnutý? 

Pre maximálne využitie účinkov by mal byť zapnutý, ak je to možné, neustále. Aktuálna spotreba je minimálna - za mesiac neprekročí 1 kWh, čo pri súčasných cenách el. energie je cca 0,20 eurá.

Čo sa stane s prístrojom, po piatich rokoch používania?

Pre prístroje, vyrobené od roku 2015 platí päťročná záruka funkčnosti a efektívnosti. Ak svietia všetky led diódy, funguje to Somavedic na 100% aj po tejto dobe. Ak má zákazník záujem, je možné prístroj kedykoľvek poslať výrobcovi na kontrolu a otestovaniu. 

Pôsobenie Somavedicu dosahuje až k susedom, nebude na nich prístroj pôsobiť proti ich slobodnej vôli?

Predovšetkým je potrebné premýšľať o tom, čo vlastne pojem "slobodná vôľa" znamená. Definícia slobodnej vôle je nasledovná: je to možnosť človeka jednať na základe svojho vlastného rozhodnutia, ktoré nie je determinujúcim spôsobom ovplyvnené inými (vonkajšími) faktormi. Kvantová fyzika však hovorí, že sme všetci súčasťou kvantového poľa. Toto pole nesie všetky informácie od počiatku času. Toto je oblasť, kde sme obklopení interagujúcimi časticami energiami, ktoré sa môžu prenášať a zdieľať informácie na nekonečne veľké vzdialenosti s nulovým oneskorením. V kvantovej fyzike, priestor a čas, ako ho poznáme, neexistujú. Všetko je prepojené so všetkým, všetko, so všetkým súvisí! 

Z tejto teórie potom jasne vyplýva, že nie sú žiadne náhody a že všetko sa deje z konkrétneho dôvodu. Ak sme sa rozhodli umiestniť domov Somavedic, ktorý svojimi účinkami dosahuje až k susedom, je jasné, že i oni majú byť v okruhu jeho pôsobenia. 

Nie je cena prístroja príliš vysoká? 

Kvalita našich výrobkov je pre nás zásadná, preto do ich výroby vkladáme i zodpovedajúce prostriedky. Prístroje Somavedic sú všetky ručne vyrábané v českej republike, korpus je vyrobený z ručne fúkaného skla. Veľkou investíciou bol dlhoročný výskum a vývoj v nás i v zahraničí, a následné získanie medzinárodných certifikátov. Medzi ďalšie náklady našej spoločnosti, ktorá sa odráža v cenách výrobkov, zahŕňajú mzdové náklady, náklady na logistické služby, značnú časť tvoria dane. V cene je tiež už zahrnutá rozšírená garancia na 5 rokov.

Neznehodnocuje sa varom kvalita "atlantikovej" vody? 

Štruktúra "atlantikovej" vriacej vody, bohužiaľ, sa mení, preto je lepšie najskôr uvariť vodu (čaj, káva, atď.) a až potom ju na 5 minút upraviť na Atlantiku alebo Uranu.

Prečo je životnosť Somavedicu, taká aká je? 

To je očakávaná životnosť, vychádzajúca z "trvanlivosti/životnosti" všetkých použitých materiálov a udržateľnosti energetického potenciálu, na 100% prevádzku Somavedicu.

Môžem kamene z prístroja vybrať, čistiť a nabíjať napríklad na slnku? 

Kamene sa vybrať nedajú a nie je to ani potrebné. Pripojením na elektrickú sieť sú neustále spojené so zemou, s ich pôvodným prirodzeným prostredím a energetické čistenie a nabíjanie tak vďaka tomu prebieha automaticky priebežne.

Likviduje Somavedic vírusy, baktérie a parazity v priestore, v tele alebo v oboch?

Somavedic chráni organizmy na bunkovej úrovni, t. j. v tele. 

Ako prístroj rozpozná prospešné baktérie v tele od tých neprospešných? 

Všetko, čo existuje, má svoju špecifickú frekvenciu, teda aj baktérie. Keď sa do Somavedicu naprogramuje nejaká konkrétna frekvencia, dôjde tým k "zacieleniu" a následne k odstráneniu iba baktérií vibrujúcich na tejto frekvencii. Všetky ostatné baktérie (na iných frekvenciách), nebudú pôsobením prístroja dotknuté.

---

Odborný poradca - konzultant: Mgr. Tatiana Bartová

| +421 904 562 248 | bartova.tanicka@gmail.com | Viac informácií o Somavedicu tu |

Päťročná záruka na bezproblémovú prevádzku!